ANKARA HABERLERİ

Esaretten Cesarete ödülleri belli oldu

Hürriyet Haber
06.05.2019 - 17:16Son Güncelleme :

Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği MD118-U Federasyonu, Ankara Anıttepe Leo kulübü, Hacettepe Üniversitesi MEDISEP Öğrenci Topluluğu ve Türkiye Barolar Birliği ve Genç Girişim Yönetişim Derneği işbirliği ile düzenlenen ‘kadına ve çocuğa yönelik şiddetle mücadele’ temalı ‘Esaretten Cesarete’ adlı kısa film yarışması sonuçlandı. 53 film arasından dereceye giren eser sahipleri, Ankara’da düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

Hürriyet Haber

Yarışmada birinciliği Ekrem Özgenç ve Lale Gurbanova’nın yönettiği ‘Çizgilerin Dışında’ adlı film kazandı. Film aynı zamanda en iyi yönetmen ödülüne de layık görüldü. Yarışmanın ikincisi Fehima İlimen’nin yönettiği ‘Fementü’ oldu. Üçüncülük ise Volkan Güney Eker’in yönettiği ‘Başlangıç Noktası’ adlı filme verildi. Dereceye girenler ödüllerini düzenlenen törenle, Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Özen, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Genç Girişim Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu’nun elinden aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Esaretten Cesarete ödülleri belli oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Mayıs 2019 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Esaretten Cesarete ödülleri belli oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı