ANKARA HABERLERİ

Elimizden gelen desteği vereceğiz

Hürriyet Haber
30.03.2019 - 11:02Son Güncelleme :

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında düzenlenen ‘Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları’ kapsamında Kahramankazan’da görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Programın ardından AK Parti Kahramankazan Belediye Başkan Adayı Serhat Oğuz ile bir araya gelen Selçuk, Oğuz’un öğretmen olduğunu anımsatarak, “Kahramankazan’da eğitimci olan Serhat Oğuz’un aday olması beni memnun etti. Eğitim alanında yapacağı hizmetlerin Türkiye’ye örnek olacağından eminim. Serhat Oğuz’a biz de elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” dedi. Selçuk ayrıca, Kahramankazan’a hali hazırda yapımı süren 50 milyon TL’lik 152 derslik kapasiteli 7 yeni okulun yanı sıra, 3 okul ve bir öğretmenevi yapılacağı bilgisini paylaştı. Bakan Selçuk ve Oğuz daha sonra ilçedeki dolmuş durağına giderek burada dolmuşçu esnafıyla bir süre sohbet etti. Bakan Selçuk daha sonra dolmuşun direksiyonuna geçerek bir süre dolmuş kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Elimizden gelen desteği vereceğiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2019 tarihinde saat 11 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Elimizden gelen desteği vereceğiz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı