ANKARA HABERLERİ

EGO’dan Keçiören’e ilave otobüs

Murat YILMAZ
28.10.2018 - 10:28Son Güncelleme :

Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Keçiören bölgesinde yolcu yoğunluğu nedeniyle bazı otobüs hatlarına ilave servis yapma kararı aldı.

Murat YILMAZ

EGO, 2. Bölge Otobüs İşletmesi Şube Müdürlüğü’nün hizmet alanları içerisindeki bazı hatlarda yolcu yoğunluğu tespit etti. Bu kapsamda vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alarak 9 hatta ilave servis yaptı. Yeni ilaveli otobüs hareket saatleri 30 Ekim Salı gününden itibaren uygulanacak.

MEBUSKENT’E YENİ OTOBÜS HATTI

Öte yandan EGO Genel Müdürlüğü Yenimahalle’de yeni inşa edilen ve kent merkezine uzak olan Mebuskent Sitesi için de yeni bir otobüs hattı tahsis etti. Karacakaya Mahallesi’ndeki sitenin sakinleri EGO’ya otobüs talebiyle yoğun bir başvuruda bulundu. Talebi dikkate alan EGO numaralı 232 Botanik Metro –Mebuskent otobüsünü sefere koydu. Yeni hattın seferi de 30 Ekim salı günü başlayacak.

İŞTE SEFERLERİ ARTACAK HATLAR

EGO’nun Keçiören bölgesinde ilave servis yaptığı hatlar ise şöyle:

204-İncirli-Kızılay

256-Atapark-Kızılay

252 Atapark-Bakanlıklar

288-Refik Saydam Caddesi-Kızılay

254-Atapark-Gar-Kızılay

281-Yükseltepe-Kızılay

277-Şentepe-Sıhhiye

286-Ovacık-Kızılay

284-Esertepe-Kızılay

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden EGO’dan Keçiören’e ilave otobüs hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2018 tarihinde saat 10 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça EGO’dan Keçiören’e ilave otobüs haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı