ANKARA HABERLERİ

Doğru adam değilsem beni desteklemeyin

Hürriyet Haber
03.02.2019 - 17:11Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, OSTİM, İvedik, GİMAT ve Yenimahalle’de bulunan esnaflarla bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Esnafın yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Yaşar, “Ben doğru adamsam bana güvenin. Eğer doğru adam değilsem beni desteklemeyin” dedi. Yenimahalle Belediyesi olarak herkese, her görüşe eşit mesafede bir anlayışla vatandaşa hizmet götürdüklerini ifade eden Yaşar, “Biz farklı bir belediyecilik anlayışını Yenimahalle’ye getirdik. Yaptığımız çalışmalar tüm Türkiye’ye örnek oldu. Cezacı bir belediye olmadık. Eğitici bir belediye olduk. Esnafımızın ve vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışmalar yaptık” dedi.
Türkiye’nin en güçlü belediyesi olduklarını ifade eden Yaşar, ”Yenimahalle Belediyesi olarak birçok ilki gerçekleştirdik. Uluslararası İSO 9000 Belgesi’ni ilk alan belediye biz olduk. Yenimahalle Belediyesi olarak 3 bin 761 kişiye ekmek veriyoruz. Bina yapımı dışında tüm işlerimizi kendimiz yapıyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Doğru adam değilsem beni desteklemeyin hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Şubat 2019 tarihinde saat 17 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğru adam değilsem beni desteklemeyin haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı