ANKARA HABERLERİ

DJ müziklerinden Latin ezgilerine

Haşim KILIÇ
02.03.2018 - 16:24Son Güncelleme :

Ankara gece hayatının önde gelen mekânlarından Siyah Beyaz, iki ayrı gecede Başkentli eğlenceseverleri ağırladı. ‘Disco Night’ isimli gecede dj’ler Demirabi ve Eg Works performans sergilerken, ertesi gece de Hermanos Latin Müzik Grubu, coşkulu anlar yaşattı.

Haşim KILIÇ

Siyah Beyaz’ın her ay geleneksel olarak düzenlediği ‘demirabi&friends’ partilerinin bu ayki konuğu Eg Works oldu. Demirabi ve Eg Works, kabinde müzikleriyle Ankaralılara eğlence dolu bir gece yaşattı. Kübalı şarkıcı İbis Maria Guarnaluce Arce’nin solistliğini yaptığı Hermanos müzik grubu ise ertesi akşam sahne altı. Grup, şarkılarıyla Ankaralılara müzik dolu bir gece yaşattı. Ağırlıklı olarak Karayip ada bölgesindeki farklı ülkelere ait salsa, bolero, cha cha, mambo, bachata ve merengue gibi türlerde şarkılara ve Latin caz müziklerine yer veren Hermanos’un müziklerine katılımcılar da danslarıyla eşlik etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden DJ müziklerinden Latin ezgilerine hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Mart 2018 tarihinde saat 16 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça DJ müziklerinden Latin ezgilerine haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı