ANKARA HABERLERİ

Çiçek buluşması

Hürriyet Haber
21.02.2019 - 13:53Son Güncelleme :

Cemiyet hayatından isimler, Bilkent Center’da düzenlenen çiçek tasarımı etkinliğinde buluştu. Katılımcılar, ahşap kutular içinde farklı çiçek aranjmanları yaptı.

Hürriyet Haber

Çiçeği Burnunda Çankaya şubesi tarafından düzenlenen etkinliğe çok sayıda isim katıldı. Katılımcılar, kendilerine verilen ahşap kutular içinde çiçek aranjmanları yaptı. Deniz Tapkın, etkinlikte canlı çiçekler kullanılarak yapılan ahşap kutu süslemesi hakkında bilgiler verdi. Tapkın, etkinliğe ilişkin, “Özel günlerde sevdiklerimize hediye edilebileceğimiz en güzel şey çiçektir. Bu çiçeğin kendi ellerimizle hazırlanan bir çiçek olması ise hem hediyeyi hem de sevdiklerimizi özel kılar. Bu etkinlikte katılımcılarımıza kendi zevklerine uygun çiçek hazırlamaları için yardımcı olmaya çalıştık. Bahara hazırız” dedi. Etkinlikte kır çiçekleri, lisianthus, süs lahanası, şakayık gibi çiçekler kullanıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Çiçek buluşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Şubat 2019 tarihinde saat 13 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çiçek buluşması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı