ANKARA HABERLERİ

Çevrim içi 60 YAŞ

Hürriyet Haber
26.02.2019 - 15:00Son Güncelleme :

Emekli vatandaşların, yaşamın içinde aktif rol almalarını sağlamak ve yeni teknolojileri kullanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla açılan Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılar ve Gençler Bilgi Erişim Merkezi, yoğun ilgi görüyor.

Hürriyet Haber

Her meslek grubundan 60 yaş üzeri üyeler, seminerlere katılarak, kişisel gelişim, yalnızlık ve stresle baş etme yöntemleri konusunda da uzmanlardan ders alıyor. Eğitim alan üyeler, öğrendikleri photoshop programı sayesinde kendi takvimlerini oluşturarak, tasarım yapmayı öğreniyor. Cinnah Caddesi üzerindeki Kırkpınar Alt Geçidi’nde hizmet veren merkezin üyelerine temel bilgisayar eğitimi de veriliyor. Akıllı telefon kullanımı derslerinin içinde WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya kullanımı da anlatılıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Çevrim içi 60 YAŞ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2019 tarihinde saat 15 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çevrim içi 60 YAŞ haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı