ANKARA HABERLERİ

Cemiyet umut oldu

Haşim KILIÇ
13.02.2019 - 09:14Son Güncelleme :

Ankara ve İstanbul cemiyet hayatından çok sayıda isim, ‘Sevgililer Günü’ konseptiyle düzenlenen Alışveriş Festivali’nde buluştu. Festivalin kapı girişinden elde edilen gelir, Sarp’ın Umudu Genetik Hastalıklı ve Engelli Çocuklar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışlandı.

Haşim KILIÇ

Başarılı İş Kadınları Platformu’nun (BİKAP) kurucusu Bilge Kuru ve Projehane Ankara ortağı Mehtap Özdoğan’ın ev sahipliğinde, JW Marriott Hotel’de düzenlenen Alışveriş Festivali’ne, çok sayıda seçkin isim katıldı.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Meltem Demirören Oktay, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ile Elif Gönlüm, Emel Yıldırım, Melda Aksu gibi İstanbul cemiyet hayatından da tanınmış isimler etkinlikte yer aldı. Sabah saatlerinde başlayan festivalde takıdan ev dekorasyon ürünlerine, modadan kozmetiğe birçok markanın ürünleri satışa çıkarıldı. Gün boyu devam eden festivale, Ankara cemiyet hayatından birçok ünlü simanın yanı sıra bin 500’ü aşkın davetli ve yardımsever katıldı. Festivalin kapı girişinden elde edilen gelir, Sarp’ın Umudu Genetik Hastalıklı ve Engelli Çocuklar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Cemiyet umut oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Şubat 2019 tarihinde saat 09 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cemiyet umut oldu haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı