ANKARA HABERLERİ

Çankayalılarla yöneteceğim

Hürriyet Haber
21.02.2019 - 09:59Son Güncelleme :

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, “5 adımda daha güzel bir Çankaya” parolasıyla, bisiklet ile ulaşım, yaşlılara özel demans köyü, hayvanlara evde bakım ve kültür sanat kompleksiyle vatandaşların yaşam standardını yükselteceğini söyledi.

Hürriyet Haber

Çankaya’yı tek merkezden yönetmeyeceğinin altını çizen Türkmen, “Hizmet eşitliğini sağlayabilmek için bölgelerde oluşturacağımız ek hizmet binalarıyla kendi yerinden yönetilmesini sağlayacağım. Ama her şeyden önemlisi mahalle meclisleri ile o mahallenin yerel özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre mahallelinin aldıkları kararları hayata geçireceğim. Yani Çankaya’yı Çankayalılar ile birlikte yöneteceğim” diye konuştu. Türkmen’in hazırladığı projelerin tanıtımı 25 Şubat’ta yapacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Çankayalılarla yöneteceğim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Şubat 2019 tarihinde saat 09 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çankayalılarla yöneteceğim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı