ANKARA HABERLERİ ÇANKAYA HABERLERİ

'Şubadap Çocuk' Çankayalı miniklerle buluşuyor

DHA
19.04.2019 - 13:03Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- ÇANKAYA Belediyesi ve Mülkiyeliler Birliği ünlü çocuk müzik topluluğu 'Şubadap Çocuk Orkestrası'nı Ankaralı miniklerle buluşturuyor.
Barış, emek, evrim, doğa, ekoloji, akran zorbalığı gibi konularda ürettikleri şarkılarla büyük beğeni toplayan Şubadap Çocuk'un konseri, 21 Nisan'da Mülkiye Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. Saat 15.00'te gerçekleşecek ücretsiz konserde, Şubadap Müzik Topluluğu önceki dört albümün yanı sıra yeni çıkaracağı albümden de minik Ankaralılar için şarkılar seslendirecek.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında, Konur Sokak No:1 Kızılay adresinde bulunan Mülkiye Kültür Merkezi’nde düzenlenecek konsere dileyen her vatandaş ücretsiz olarak katılabilecek.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çankaya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çankaya ilinden 'Şubadap Çocuk' Çankayalı miniklerle buluşuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Nisan 2019 tarihinde saat 13 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Şubadap Çocuk' Çankayalı miniklerle buluşuyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı