ANKARA HABERLERİ ÇANKAYA HABERLERİ

Çankaya Belediye Meclisi yeni döneme başladı

DHA
11.04.2019 - 12:52Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- ÇANKAYA Belediyesi yeni dönemin ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Alper Taşdelen yönetiminde gerçekleştirdi.
İlk toplantıda Meclis Başkanvekilliği ve Encümen seçimlerini gerçekleştiren 45 meclis üyesi, 1’inci Başkan Vekilliği'ne Özgür Erdem İncesu'yu 2’nci Başkan Vekilliği'ne ise, Ahmet Vural Malkoç'u seçti. Başkan vekilliği seçimlerinin ardından Çankaya Meclisi encümen üyelerini de belirleyen üyeler encümenliğe Tutku Kurt Bayburt, Cem Baloğlu ve Mustafa Yıldırım'ı getirdi. Meclis üyeleriyle önceki yıllarda olduğu gibi uyumlu bir şekilde çalışacaklarını dile getiren Başkan Taşdelen, mazbatalarını görevlerine başlayan tüm meclis üyelerini kutladı.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çankaya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çankaya ilinden Çankaya Belediye Meclisi yeni döneme başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Nisan 2019 tarihinde saat 12 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çankaya Belediye Meclisi yeni döneme başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı