ANKARA HABERLERİ ÇANKAYA HABERLERİ

AB'den Çankaya'da geleneksel Ramazan çadırı

DHA
13.05.2019 - 13:38Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- ÇANKAYA Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu'nun organize ettiği geleneksel Ramazan etkinlikleri, vatandaşlara keyifli anlar yaşattı.
Çankaya Belediyesi'nin ev sahipliğinde 9 Mayıs Avrupa Günü kapsamında AB Türkiye Delegasyonu'nun organizasyonu kapsamında Çankaya Belediyesi Uğur Mumcu Parkı'nda Geleneksel Ramazan çadırı kuruldu. İki gün boyunca Ramazan çadırında kukla, Karagöz-Hacivat, sihirbaz, palyaço, hokkabaz, orta oyunu meddah, kanto ve köpük etkinlikleri Çankayalı vatandaşlara eski Ramazanları hatırlattı. Türk kahvesi ve şerbetin ikram edildiği Ramazan çadırında çocuklar da unutulmadı. Çeşitli gösterilerin uzman animatörler tarafından sergilendiği çadırda, çocuklara pamuk ve horoz şekeri, macun ve mısır dağıtıldı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çankaya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çankaya ilinden AB'den Çankaya'da geleneksel Ramazan çadırı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Mayıs 2019 tarihinde saat 13 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AB'den Çankaya'da geleneksel Ramazan çadırı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı