ANKARA HABERLERİ

Büyük buluşma

Haşim KILIÇ
27.10.2018 - 10:32Son Güncelleme :

Ankara’da bulunan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaşlı iş adamları dernekleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın konserini birlikte dinledi.

Haşim KILIÇ

Ankara Fenerbahçeli İşadamları ve Yöneticiler Spor Kulübü Derneği (AFİDER), Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) ve Beşiktaşlı Sanayici İş Adamları ve Yatırımcıları Derneği’nin (BESİYAD) başkanları ve üyeleri, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın (CSO), Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde buluştu. BESİYAD Başkanı Ahmet Münir Yaşar, “Şunu bilmek lazım ki üst kimliğimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı. Gönül verdiğimiz kulüpler bizim alt kimliklerimiz. Üst kimlik söz konusu olduğu zaman alt kimliklerimizi bir yana koyabilmeliyiz. Türkiye Cumhuriyeti söz konusu olduğunda 3 büyük kulüp taraftarları her zaman beraber hareket edebilir” dedi. AFİDER Başkanı Engin Aygüney ise cumhuriyetin ortak payda olduğunun altını çizdi. 1905 AGS Başkanı Özgür Bayraktar da, ‘Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir’ düsturundan yola çıkarak Ankara’da bulunan 3 büyük kulübün dernekleri ile Ankara’da taraftarlıklarını bir kenara bıraktıklarını vurguladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Büyük buluşma hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2018 tarihinde saat 10 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyük buluşma haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

27 Ekim 2018, Cumartesi
 • İmsak
  05:41
 • Guneş
  07:04
 • Öğle
  12:39
 • İkindi
  15:32
 • Akşam
  18:01
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı