ANKARA HABERLERİ

Bütünsel metodla özel eğitim

Hürriyet Haber
20.04.2018 - 14:21Son Güncelleme :

Ramel Sanat Merkezi’nde Bütünsel Metod (‘Whole Brain Method’) adı verilen yöntemle dikkat eksikliği, hiperaktivite, disleksi, öğrenme güçlüğü tanılı veya üstün zekalı öğrencilere özel eğitimler veriliyor.

Hürriyet Haber

Eğitimler kapsamında psikolojik, sosyal, sanatsal ve akademik eğitim alanları ile beyin gelişim programları, destek eğitim halinde eş zamanlı olarak uygulanıyor. Özel eğitimler, psikolojik modüller, beyin gelişim modülleri, akademik modüller, ses-konuşma ve sanat modülleri olmak üzere farklı gruplara ayrılan toplam 13 modül içeriyor. Merkezde ayrıca farklı sanat dallarında da hazırlanan özel programlarla eğitimler veriliyor. Eğitim yöneticilerinden Mehmet Güngör, özel öğrencilerde uyguladıkları metod ile kalıcı bir gelişim görülebileceğini belirterek, “Uzun süre destek almış olmasına rağmen sonuç alamamış öğrenciler bile eğitimdeki bütünsel teknikle kısa dönemde ilerleme kaydediyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Bütünsel metodla özel eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Nisan 2018 tarihinde saat 14 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bütünsel metodla özel eğitim haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

24 Kasım 2018, Cumartesi
 • İmsak
  06:08
 • Guneş
  07:36
 • Öğle
  12:41
 • İkindi
  15:12
 • Akşam
  17:34
 • Yatsı
  18:57
Sayfa Başı