ANKARA HABERLERİ

Bugüne kadar yaptıklarımız karnemiz

Hürriyet Haber
18.03.2019 - 09:06Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediye Başkanı ve CHP Adayı Fethi Yaşar, Yunus Emre Mahallesi’nde inşa edilen Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nin açılışını yaptı.

Hürriyet Haber

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in konser verdiği açılışta konuşan Yaşar, özetle şunları söyledi: 10 yıl önce vatandaşlarımız bize güvenerek bu kutlu göreve layık gördü. Biz de vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalıştık. Bugün o yaptığımız işlerden en önemlisinin açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu tesiste gençlerimiz, çocuklarımız, kadınlarımız spor faaliyetleri yapacaklar. Bu tesisten Ankara’da bulunan tüm takımlarımız yararlanacak. Başkent’i temsil eden tüm takımlar hem yurt içinde hem de yurt dışında bayrağımızı dalgalandıracak. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar bizim karnemizdir. Ne söz verdiysek onu tuttuk. Vatandaşlarım bana güvendiği müddetçe Yenimahalle Cumhuriyet’in ilçesi olarak kalacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yenimahalleli olmak herkese nasip olmaz.”

TİCARETİN YÜZDE 41’İ YENİMAHALLE’DE

Öte yandan Fethi Yaşar, Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi’ni ziyaret etti. Yaşar, “10 yıldır Yenimahalle’de esnafın ve sanayicinin yanındayım. Ankara’da ticaretin yüzde 41’i Yenimahalle’de gerçekleşiyor. İlçemiz sınırları içerisinde bulunan esnaf ve sanayi site başkanlarının ne sıkıntıları olursa, yetki çerçevesi içerisinde, elimizden gelen tüm desteği verdik” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Bugüne kadar yaptıklarımız karnemiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Mart 2019 tarihinde saat 09 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bugüne kadar yaptıklarımız karnemiz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı