ANKARA HABERLERİ

BESİYAD 3. yılını kutladı

AA
30.03.2019 - 14:29Son Güncelleme :

Beşiktaşlı Sanayici İş Adamları ve Yatırımcıları Derneği’nin (BESİYAD) 3. kuruluş yılı balosu, Ankara’da gerçekleştirildi.

AA

Bilkent Otel’de düzenlenen organizasyona, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman da katıldı. Derneğin 3. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Orman, yakında genel kurulları olduğunu hatırlatarak, “Biliyorsunuz kartalın en büyük özelliği, belirli bir yaşa geldikten sonra taşlarla gagasını kırıp, kendisini yenilemesidir. Biz de o yenileme sürecine girmek zorundayız” dedi. BESİYAD Başkanı Ahmet Münir Yaşar da Üst kimliğimiz Türkiye Cumhuriyeti, alt kimliğimiz de Beşiktaş’tır. Biz takım tutmuyor, aidiyetini yaşıyoruz. Aşkımızın peşindeyiz” ifadelerini kullandı. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden BESİYAD 3. yılını kutladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2019 tarihinde saat 14 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça BESİYAD 3. yılını kutladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı