ANKARA HABERLERİ

Başkent’te Zile için buluştular

Hürriyet Haber
07.01.2019 - 11:46Son Güncelleme :

Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (BAŞTEK)tarafından Ankara’da I. Zile Kültür ve Turizm Çalıştayı düzenlendi.

Hürriyet Haber

Sincan Kültür Evi’nde düzenlenen çalıştayda kentteki turizm sorunları masaya yatırıldı, çözüm önerileri ortaya koyuldu. Ankara Sincan Belediyesi Kültür Evi’nde gerçekleştirilen çalıştayda ILRSA Başkanı, Avrupa Üroloji BOARD Üyesi Prof. Dr. Yaşar Özgök moderatörlüğünde düzenlenen çalıştaya Başkent Tokatlılar (BAŞTEK) Başkanı İbrahim Ocak, Zile Belediye Başkanı Lütfü Vidinel, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler ve Sincan Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Duman da katıldı. ‘Yaşanabilir bir Zile’ sloganıyla düzenlenen oturumlarda katılımcılar, Tarihi Miras ve Zile Kültürü, Kalkınma Projeleri ve Zile Turizmi gibi başlıklarda kısa ve uzun vadede Tokat için yapılabilecekler üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Başkent’te Zile için buluştular

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Başkent’te Zile için buluştular hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ocak 2019 tarihinde saat 11 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkent’te Zile için buluştular haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı