ANKARA HABERLERİ

Başarılı isimlerden başarısızlık hikâyeleri

Hürriyet Haber
20.12.2018 - 13:36Son Güncelleme :

Ünlü isimler, FuckUp Nights Ankara’da bu defa ‘başarı’ değil, ‘başarısızlık’ hikâyelerini anlatacaklar. 29 Aralık’ta, MEB Şura Salonu’nda gerçekleşecek etkinliğe katılacak olan isimler arasında ünlü rapçi Ezhel ve oyuncu Hatice Aslan da yer alıyor.

Hürriyet Haber

‘Fuckup Nights’, başarısız olmuş girişim ve projelerin hikâyelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket.
İki yıldır her ayın son pazartesi günü başkent Ankara’da da düzenlenen FuckUp Nights Ankara, 2018 yılını geniş kapsamlı bir etkinlikle kapatacak. 29 Aralık Cumartesi günü saat 12.00’de MEB Şura Salonu’nda düzenlenecek olan etkinlikte Ezhel ve Hatice Aslan gibi ünlü isimler başarısızlık hikâyelerini anlatacak. IEEE ODTÜ Öğrenci Topluluğu işbirliği ile düzenlenecek etkinliğin sunuculuğunu Öykü Göğer, moderatörlüğünü ise Mehmet Auf üstlenecek.
Etkinlikte ayrıca stratejist ve blockchain araştırmacısı Dr. Gökçe Phillips, Girişim Hareketi Kurucusu ve JCI 2015 Dünya Başkanı İsmail Haznedar, konuşmacı ve yazar Dr. İzzet Memi, Edelkrone kurucusu Kadir Köymen, radyo programcısı Özgür Aksuna, strateji ve iş geliştirme yöneticisi Ulaş Mallı da, konuşma yapacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Başarılı isimlerden başarısızlık hikâyeleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Aralık 2018 tarihinde saat 13 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başarılı isimlerden başarısızlık hikâyeleri haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı