ANKARA HABERLERİ

Bahara merhaba

Hürriyet Haber
14.04.2019 - 10:22Son Güncelleme :

Ankara’da yaşayan Rusya, Ukrayna, Moldova, Belarus gibi ülkelerin vatandaşları, Swissotel’de düzenlenen Bahar Balosu’nda bir araya geldi. Gecede katılımcılar, canlı müzik, DJ performans ve çeşitli yarışmalarla doyasıya eğlendi.

Hürriyet Haber

Rus Kültür Derneği işbirliği ve Estetik International’ın katkılarıyla düzenlenen baloya çok sayıda davetli katıldı. Dernek Başkan Yardımcısı Natalia Cantaş, açılış konuşmasında dernek olarak Ankara’da yaşayan ve Rusça konuşan ülkelerin vatandaşlarına yönelik çalışmalar yaptıklarını, ülkeler arası diyaloğun gelişmesine katkı sağlamayı amaçladıklarını aktardı. Sunuculuğunu Lola Sağıroğlu’nun yaptığı gece Inna Kaverina’nın canlı müzik performansıyla başladı. Inna, Rusça ve İngilizce söylediği şarkılarla keyifli anlar yaşattı. Ardından düzenlenen dans yarışmasıyla çeşitli hediyeler dağıtıldı. Gecenin finali ise DJ Maria Özdemir’in müzik performansı ve katılımcıların danslarıyla keyifli bir şekilde sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Bahara merhaba hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Nisan 2019 tarihinde saat 10 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bahara merhaba haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı