ANKARA HABERLERİ

Bağlıca için her şey güzel olacak

Hürriyet Haber
08.03.2019 - 09:14Son Güncelleme :

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Bağlıca Mahallesi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi. Esnafla sohbet ederek istek, öneri ve şikâyetlerini dinleyen Demirel, Bağlıca’nın geleceğine ilişkin görüşlerini paylaştı.

Hürriyet Haber

Başkan Demirel, Ankara’nın yeni mahallelerinden olan Bağlıca Mahallesi’nin yaşam kalitesini artıran bir çok yatırım ve hizmet gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, “Türk milletinin, Ergenekon’dan çıkıkışından Cumhuriyet’i kurmasına kadar olan tarihini anlatan Türk Tarih Parkı ve Müzesi’ni bu yıl içinde tamamlayarak hizmete açacağız. Bağlıca Mahallesi Ankara’mızın en güzel mahallelerinden biridir. Hizmetlerimizle, önümüzdeki dönemde, ilçemizin her yanında olduğu gibi Bağlıca’mız için de her şey daha da güzel olacak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Bağlıca için her şey güzel olacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Mart 2019 tarihinde saat 09 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bağlıca için her şey güzel olacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı