ANKARA HABERLERİ

Ateş başında zorlu mesai

Aykut KARADAĞ/Muhammed Nuri ERDOĞAN/AA
11.01.2019 - 14:36Son Güncelleme :

Ankara Toptancı Hali'nde çalışan işçiler, sabahın ilk ışıklarıyla dondurucu soğukta zorlu bir mesaiye başlıyor. İşçiler, yaktıkları ateşin etrafında toplanarak ısınmaya çalışıyor.

Aykut KARADAĞ/Muhammed Nuri ERDOĞAN/AA

Gün boyunca TIR’larla gelen kasalar dolusu meyve, sebze ve balıkları taşıyan işçiler, soğuk hava şartlarından da olumsuz etkileniyor. Yaktıkları ateşin etrafında ısınan işçilerden Çetin Yeşilyurt, ağır kış şartlarına aldırış etmeden her gün ekmek paraları için çalıştıklarını belirtti. 
Yeşilyurt, sabahın ilk ışıklarıyla zorlu bir mesaiye başladıklarını ifade ederek şöyle konuştu:
"Marketlere sebze ve meyve taşıyoruz. Soğukta çalışıyoruz. Bu ateşle ısınmaya gayret ediyoruz. Haldeki bütün arkadaşlarım bu zor şartlarda ekmeğinin peşinde. Soğukta meyve ve sebzeler bile donuyor."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ateş başında zorlu mesai hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Ocak 2019 tarihinde saat 14 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ateş başında zorlu mesai haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı