ANKARA HABERLERİ

Aşkın’la açıldı

Hürriyet Haber
14.04.2019 - 14:21Son Güncelleme :

Lüks otomobil markası Lexus, Ankara’daki satış yerini (showroom) ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi’nin verdiği konserle açtı.

Hürriyet Haber

Türkiye’de, lüks otomobil kategorisinde öne çıkan markalardan Lexus, başkentteki yeni satış ve tanıtım merkezini Mahall Ankara’da düzenlenen bir etkinlikle hizmete açtı. İstanbul’dan sonra ikinci satış yerini Ankara’da açan firmanın düzenlediği etkinliğe iş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. Aşkın Nur Yengi’nin sahne aldığı açılışta konuşan Lexus Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi Ali Haydar Bozkurt, “2019 yılı hepimizin bildiği gibi otomotiv sektörü için zorlu bir yıl olacak. Biz marka olarak hedeflerimizi ve planlarımızı durdurmayı ya da ötelemeyi düşünmeden yolumuza devam ediyoruz. Biz bu ülkenin potansiyeline güveniyoruz ve geleceğe umutla bakıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Aşkın’la açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Nisan 2019 tarihinde saat 14 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aşkın’la açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı