ANKARA HABERLERİ

Asıl güzellik ruhunu yansıtma biçimidir

Haşim KILIÇ
20.04.2019 - 14:58Son Güncelleme :

Arzum Onan ve moda editörü Mert Aslan, Machka Style Talk etkinlikleri kapsamında Ankaralılarla buluştu. 

Haşim KILIÇ

Oyuncu ve eski manken Arzum Onan, dış güzelliğin göreceli olduğunu, asıl güzelliğin insanın ruhunu, dünyasını ve karakterini yansıtma biçimi olduğunu söyledi. Panora Machka mağazasında düzenlenen etkinlikte Onan ve Mert Aslan, moda ve günlük hayat üzerine bir sohbet gerçekleştirdi. Aslan’ın sorularına cevap veren Onan, güzellikle ilgili olarak “Güzellik insanın ruhunu, dünyasını, karakterini yansıtma biçimi. Dış güzelliği başarı kabul etmiyorum çünkü zaten Allah vergisi ve göreceli. Güzellik insanın yaptığıyla buluşup yansıttığı aura” dedi. 

RENK KOMBİNİ SEVİYORUM

Onan, güzellik sırları hakkında, “Düzenli besleniyorum, uyku düzenim var, sigara içmiyorum, bol su içerim, çok makyaj yapmam. Çok disiplinli olamasam da yürüyüşüme dikkat ediyorum. Genetik olarak şanslıyım. İnsanın kendini mutlu hissettiği bir hayatı varsa bu dışarıya da yansıyor” dedi. Siyahlar, griler ve kahverengilerin en sevdiği renkler olduğunu söyleyen Onan, “Yazın renk ve desen daha çok seviyorum, farklı renklerin bir arada kombinlenmesini de seviyorum” diye konuştu. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Asıl güzellik ruhunu yansıtma biçimidir hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Nisan 2019 tarihinde saat 14 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Asıl güzellik ruhunu yansıtma biçimidir haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı