ANKARA HABERLERİ

Asansör çöplüğüne demir kapak

Recep DURAN-Huri KILIÇKAYA
29.06.2018 - 10:07Son Güncelleme :

Hürriyet Ankara’nın daha önce gündeme taşıdığı ‘Üst geçitte asansör çöplüğü’ ve ‘Tel örgü de engellemedi’ haberiyle gündeme taşıdığı Eskişehir Yolu’ndaki üst geçidin asansör boşluğundaki çöpler temizlendi boşluğa ise kapak yapıldı.

Recep DURAN-Huri KILIÇKAYA

Eskişehir Yolu Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu ile Tahsin Banguoğlu Yurdu’nun önündeki yaya üst geçitteki asansör boşluğuna biriken çöplere çözüm demir kapakla sağlandı. Otobüs durağının hemen yanındaki üst geçidin planlanan asansörü yapılmadığı için o bölüm boş kalmış, duyarsız vatandaşlar da boşluğu çöp kutusu olarak kullanmıştı. Hürriyet Ankara’nın konuyu gündeme getirmesinin ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından önlem olarak tel örgü çekilmiş, ancak çöp atanlara engel olunamamıştı. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Asansör çöplüğüne demir kapak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Haziran 2018 tarihinde saat 10 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Asansör çöplüğüne demir kapak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı