ANKARA HABERLERİ

Ankara Trafik Vakfı’nda genel kurul

Hürriyet Haber
04.03.2019 - 16:18Son Güncelleme :

Ankara Valisi Vasip Şahin’in başkanı olduğu Ankara Trafik Vakfı’nın Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurulda vakfın yeni yönetimi belli oldu.

Hürriyet Haber

Genel kurulda bazı yönetim kurulu üyeleri değişirken, faaliyet raporu ve 2019 tahmini bütçesi de onaylandı. Genel kurulda konuşan Vakıf 2. Başkanı Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, “Geçen dönem içinde her faaliyetimizi büyük istek ve azimle gerçekleştirdik” dedi.

Toplantıda yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan: Ankara Valisi Vasip Şahin,
Başkan Yardımcısı: Ankara Vali Yardımcısı Kemal Karadağ,
Diğer yönetim kurulu üyeleri; Hüseyin Kılavuz, Süleyman Pampal, Mahmut Doğan, Timuçin Onursan, Zafer Karacan, Hüseyin Durmaz, Osman Karagöz

Ankara Trafik Vakfı’nın, Ankara hudutları içinde trafik düzeninin daha iyi sağlanması için, vakıfça gerçekleştirilebilecek her türlü hizmeti sunmak, işlerin yürütümünü kolaylaştırmak adına, her türlü araç ve gereçleri temin etmek, eğitim bursu vermek, trafik bilincini geliştirmek adına paneller, konferanslar düzenlemek veya katkıda bulunmak, her türlü sosyal yardımlarda bulunmak başlıca amaçları arasında yer alıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Ankara Trafik Vakfı’nda genel kurul haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı