ANKARA HABERLERİ

Ankara Adliyesi asma köprüsü

Hürriyet Haber
01.04.2018 - 13:38Son Güncelleme :

Burası Ankara Adliyesi’nin önü. Fotoğrafta gördüğünüz de, sadece yağışlı günlerde görülebilen meşhur Ankara Adliyesi asma köprüsü. Bir geçen, bir daha geçmek istiyor.

Hürriyet Haber

HER YAĞIŞTA AYNI MANZARA

* Batımerkez metro istasyonu’nun Atlantis tarafındaki çıkışı, her yağışta fotoğraflardaki hâli alıyor. Metro açılalı dört sene oldu ama durum değişmedi. Bir istasyonun çevre düzenlemesini adam akıllı yapmak bu kadar zor olmamalı.

Ankara Adliyesi asma köprüsü

EYMİR’DE TUVALETLER BERBAT

* ODTÜ’ye ait Eymir Gölü’nde tuvaletlerin durumu maalesef içler acısı.

Ankara Adliyesi asma köprüsü

ELEKTRİK VAR YOL YOK

* Ankara Sirkeli’de imarlı mevkideki Kalpaklıpınar Caddesi, üç aydır bu halde. Belediyeye bildirmemize rağmen çakıl bile dökmüyorlar. Araçla bile giremiyoruz. Benim bakmam gereken bir bahçem ve hayvanlarım var. Bahçemde elektriğim var ama yolum berbat.

KARŞIYAKA MEZARLIĞI'NDA AĞAÇLAR KESİLİYOR

* Karşıyaka Mezarlığına gittiğimde adeta şok yaşadım. Bu mezarlıkta 45 sene önce dikilip bir orman görüntüsü içinde yer alan ağaçların defin yeri açılmak bahanesiyle bir bir yok edilmesine bizzat gözlerimle şahit oldum. Geçen senelerde de yine bu katliamlar yapılıyordu ama bu kadar değildi. İş makineleri ve TIR’lar adete mezarlığı kasıp kavuruyorlar. Bu kadarına da pes doğrusu. K.K.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ankara Adliyesi asma köprüsü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Nisan 2018 tarihinde saat 13 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ankara Adliyesi asma köprüsü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı