ANKARA HABERLERİ

Altındağ’a drift pisti

Hürriyet Haber
27.03.2019 - 09:07Son Güncelleme :

Ak Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Asım Balcı, drift tehlikesini ‘Otomobil Sporları Pisti’ yaparak çözmeyi planladıklarını söyledi.

Hürriyet Haber

Balcı, “Pek çok genç, kendine fazlasıyla güveniyor. İyi sürücü olduğunu düşünüyor. Bazen çevresine bazen kendisine meydan okuma arzusu, kendisini gösterme isteğiyle trafiğe açık caddelerde drift yapıyor. Oysa, hiç kaza yapmamış olmanız veya ne kadar müthiş bir sürücü olduğunuz değil, insanların yaşam hakkına ne kadar saygı duyduğunuz önemli. Biz, buna köklü bir çözüm getireceğiz. Otomobil sporları pisti inşa edeceğiz. Burada, ileri sürüş dersleri de verilecek. Yani meraklı olan gelip bu işleri uzmanından öğrenecek” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Altındağ’a drift pisti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2019 tarihinde saat 09 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Altındağ’a drift pisti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı