ANKARA HABERLERİ

Akyurt’ta bitirme hedefi 2019 sonu

Hürriyet Haber
02.05.2019 - 09:11Son Güncelleme :

Ankara Kültür Turizm Çalıştayı’nda konuşan Ankara Valisi Vasip Şahin, Başkent’in özellikle iş turizmi, kongre turizmi açısından çok şanslı olmadığını belirterek, “Hiç olmazsa iş turizmini canlandırmak bakımından şu anda Akyurt’ta bir fuar alanımızın inşaatı yüzde otuzları geçti. İnşallah yıl sonuna kadar Ankara’mızın iş dünyasına, hem ulusal hem uluslararası fuarlara hizmete hazır hâle getirmiş olacağız. Bu da Ankara’nın turizmine, ekonomisine ayrı bir canlılık sağlamış olacak” dedi.

Hürriyet Haber

ZENGİNLİĞİMİZİ PAZARLAMALIYIZ

"Etrafımızdaki coğrafya, iller, en az Ankara kadar tarihi, kültürel, anıtsal değerlere sahip. Nevşehir, Kayseri, Sivas, Aksaray, Konya, Eskişehir, Bolu, bütün Anadolu tarih, kültür turizmi açısından bilinmesi gereken çok yere sahip. Dolayısıyla Anadolu'nun bu geniş spektrumu Ankara'nın biricikliğini engelliyor. Ama her halükarda biz zenginliğimizi, değerimizi pazarlamak durumundayız. Önce kendi insanımıza, sonra dünyaya daha fazla tanıtmak durumundayız. Bunu da emek vere vere yapacağız. Sağlık turizminde Kızılcahamam, Haymana ve Ayaş’ın önemli bir yere sahip. Buralarda fizik tedavi, rehabilitasyon hastanesi yapılmasına yönelik birtakım çalışmalara başlandı."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Akyurt’ta bitirme hedefi 2019 sonu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Mayıs 2019 tarihinde saat 09 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akyurt’ta bitirme hedefi 2019 sonu haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

25 Ağustos 2019, Pazar
 • İmsak
  04:31
 • Güneş
  06:02
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  16:40
 • Akşam
  19:40
 • Yatsı
  21:04
Sayfa Başı