ANKARA HABERLERİ

AKAPDER kahvaltıda buluştu

Hürriyet Haber
24.12.2018 - 11:07Son Güncelleme :

Ankara’daki Adana Karaisalılılar, Aladağlılar ve Pozantılılar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği AKAPDER Yönetim Kurulu, Ankara’da Hemşerileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Künar Restoran’da gerçekleştirilen kahvaltıya, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Türkiye-Türkmenistan Dostluk Derneği Kurucu Başkanı ve İşadamı Selahattin Baysal ile Halkbilimci, Araştırmacı-Yazar Dr. Halil Atılgan da katılım sağladı. Adana Karaisalı, Aladağ ve Pozantılı Hemşerilerin bir araya geldiği kahvaltıda, AKAPDER Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Doğan, Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi vererek “Ankara’daki tüm hemşerilerimize ulaşıp, irtibata geçerek Dernek çatısı altında bir araya gelelim. Ayrıca, ülkemizdeki tüm hemşerilerimizle bir araya gelerek, memleketimize hizmet yolunda birlik olalım. Dernek olarak, ilçelerimizden Ankara’ya gelen tüm hemşerilerimizle irtibat kurarak onların problemlerinin çözümünde yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bu vesileyle, kahvaltımıza iştirak eden tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden AKAPDER kahvaltıda buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Aralık 2018 tarihinde saat 11 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AKAPDER kahvaltıda buluştu haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı