ANKARA HABERLERİ

Ahmetcanlar kurtulsun

 Kaan ULU-Nursima ÖZONUR/DHA
28.02.2019 - 09:16Son Güncelleme :

Ankara'da bilişim sektöründe kurumsal danışmanlık ve proje yönetimi yapan Ahmet Karaoğlan, 2 yıldır beyin tümörü hastalığı ile mücadele eden oğlu Ahmetcan (10) adına dernek kurdu.

 Kaan ULU-Nursima ÖZONUR/DHA

Ahmet Karaoğlan 'Ahmetcan Beyin Tümörü ile Mücadele Derneği' ile hem oğlu hem de onun gibi beyin tümörü olan çocukların hastalıkla mücadelelerine destek oluyor. Farkındalık çalışmaları da yaptıkları dernekle ilgili Karaoğlan “Amacımız, beyin tümörü hakkında toplumda farkındalık oluşturmak ve toplumu bilinçlendirmek. Beyin tümür hasta ve hasta yakınlarına maddi ve manevi destek olmak. Sağlık sisteminin iyileşmesi ve gelişmesi için destekleyici çalışmalar yapmak. Sağlık çalışanları ile hasta ve hasta yakınları arasında etkili ve doğru iletişim sağlamak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ahmetcanlar kurtulsun hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2019 tarihinde saat 09 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ahmetcanlar kurtulsun haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı