ANKARA HABERLERİ

Ağrıdan kurtuldu bebek sahibi oldu

Meltem ÖZGENÇ
30.06.2019 - 16:23 |Son Güncelleme :

Beş yaşındayken kol dirseğinde ve bileğinde kırık meydana gelen, ailesinin götürdüğü kırıkçının kolunu çok sıkı sarmasıyla kangren olan ve kolu bir noktadan kesilen Şenay Yazgan Öztürk, yıllar sonra yaşadığı ağrılardan, sinirlerine yapılan küçük bir müdahale ile kurtuldu.

Meltem ÖZGENÇ

36 yaşındaki Öztürk, kesilen kolunun sinirlerinde yıllar sonra ortaya çıkan ağrılar nedeniyle doktora başvurdu. Doktorların, kolunu tekrar kesme önerisini reddeden Öztürk, şunları söyledi: “10 yıldan fazla bir süre ağrı çektim. Elbisem koluma değse kendimden geçiyor, bayılacak gibi oluyordum. Üç yıl önce evlendim ama ağrılarım ve aldığım ağrı kesiciler nedeniyle bebek sahibi olamıyordum. Sonunda yolum Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu ile kesişti. Hocam bana ‘Seni tedavi edebilirim’ dedi. Dediğini de yaptı. Ağrının geçmesi yaşam kalitemi artırdı ve bebek sahibi oldum. Şu anda Beliz adında 11 aylık bir kızım var. Bebeğimin altını değiştirebiliyorum, mamasını yedirebiliyorum, parka götürebiliyorum ve en önemlisi bunu desteksiz yapıyorum. Çok mutluyum.” Koldaki kesi sırasında kas ve kemik gibi sinirlerin de kesildiğini belirten Erdemoğlu, “Bu kesi sinirde güdükleşmeye ve en ufak bir dokunmada ciddi ağrıya sebep oluyor. Buradaki sinirleri özel bir işlem uygulayarak rehabilite ettim. Hastamız ara sıra bana bebeği ile fotoğraflarını gönderiyor. Bir doktoru en mutlu eden sonuçlardan biridir bu” dedi. 

Ağrıdan kurtuldu bebek sahibi oldu

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ağrıdan kurtuldu bebek sahibi oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Haziran 2019 tarihinde saat 16 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ağrıdan kurtuldu bebek sahibi oldu haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

22 Ekim 2019, Salı
 • İmsak
  05:35
 • Güneş
  06:59
 • Öğle
  12:38
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  18:08
 • Yatsı
  19:26
Sayfa Başı