ANKARA HABERLERİ

Adaylar için tercih zirvesi

Hürriyet Haber
19.04.2019 - 09:41Son Güncelleme :

OSTİM Teknik Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği Tercih Zirvesi 2019’da, üniversite ve meslek seçimi, alanında uzman isimler tarafından anlatıldı.

Hürriyet Haber

Başkent’te öğrenim gören üniversite adayları, aileleri ve rehber öğretmenlerin katıldığı etkinlikte, Ömer Karapınar, Burak Kılanç, Cihat Şener, Sait Gürsoy, Nur Erdem Özeren, İlhan Sevin, Prof. Dr. Selçuk Özdemir, Vural Aksankur ve Onur Soğuk gençlere, eğitim ve kariyer planlamalarına yönelik ipuçları verdi. OSTİM Teknik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Aydın, “Farklı bir üniversiteyi, farklı bir eğitimi, farklı bir yaklaşımı yapmayı hedefliyoruz. Mevcut olan üniversitelerin yaptığı işin tekrarı olan üniversite kesinlikle olmak istemiyoruz. İşe çok yakın; buradan eğitim aldıktan sonra mezun olan gençlerimize çok hızlı bir şekilde iş imkânı sunabilmek istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Adaylar için tercih zirvesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Nisan 2019 tarihinde saat 09 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adaylar için tercih zirvesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı