ANKARA HABERLERİ

7. Cadde’de İstiklal havası var

Hürriyet Haber
11.03.2018 - 14:55Son Güncelleme :

Başkan Mustafa Tuna, “İstanbul’daki İstiklal Caddesi gibi bir havası var” dediği Bahçelievler 7. Cadde’nin yaya bölgesi haline getirilmesi konusunu desteklediğini söyledi ve ekledi: “Son karar vatandaşın.”

Hürriyet Haber

“Trafiğe kapattık diyelim. Vatandaş haklı olarak, ‘Projeniz nedir?’ diye soracak. Alper Bey (Çankaya Belediye Başkanı) ‘Ortak bir çalışma yapalım’ dedi. Şu anda çalışıyorlar, sonuçlar üzerinden tekrar konuşacağız. Vatandaşa projesiz gidilmez. Caddeyi trafiğe kapatınca oradaki dükkânların durumu ne olacak, ticareti nasıl etkileyecek hepsinin planlaması yapılmalı.”

ÇALIŞMA ÇOK UZAMAZ

“Çankaya Belediyesi’nin çalışmasının çok uzayacağını sanmıyorum. Yakın zamanda bitirirler, biz de söyleyeceğimizi söyleriz. Sonrasına vatandaş karar verir. Bahçelievler 7. Cadde’nin araç trafiğine kapatılabileceğini düşünüyorum. İstanbul’daki İstiklal Caddesi gibi bir havası var. Ancak, Tunalı Hilmi Caddesi’nde öyle bir durum zor görünüyor.”

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 7. Cadde’de İstiklal havası var hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Mart 2018 tarihinde saat 14 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 7. Cadde’de İstiklal havası var haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı