ANKARA HABERLERİ

5 bin Yenimahalleli Çanakkale’yi gezdi

Hürriyet Haber
29.10.2018 - 16:33Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediyesi’nin düzenlediği kültür gezileri kapsamında nisan ayından 28 Ekim’e kadar 5 bin vatandaş Çanakkale’yi gezme imkânı buldu.

Hürriyet Haber

Maddi imkanları dolayısıyla Ankara dışına çıkma fırsatı yakalayamamış olan 18 yaş üstü geziye katılan Yenimahalleliler, Çanakkale’nin tarihi ve turistik yerlerini gördü. Öte yandan, 50 engelli vatandaş Çanakkale’ye, 52 engelli vatandaş da aileleriyle birlikte Nevşehir’i gezdi. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Gerek tiyatrolarımız, sergilerimiz, seminerlerimiz, konserlerimiz gerekse kültürel gezilerimizin arkadaşlık ve komşuluk ilişkilerini geliştirdiğini, birliğimize bütünlüğümüze katkı sağladığına inanıyorum. Gezilerimiz önümüzdeki yıllarda da devam edecek ” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 5 bin Yenimahalleli Çanakkale’yi gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2018 tarihinde saat 16 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 5 bin Yenimahalleli Çanakkale’yi gezdi haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı