ANKARA HABERLERİ

5 bin haneye Halk Kart

Hürriyet Haber
29.03.2019 - 09:50Son Güncelleme :

Çankaya Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Alper Taşdelen; Gümüşhane, Bayburt ve Ardahanlılarla görüşerek yeni dönem projelerini anlattı.

Hürriyet Haber

Sivil toplum örgütleriyle birlikte çalışmanın kendilerine başarı getirdiğini aktaran Taşdelen, yeni dönemde çok daha güçlü projelere birlikte imza atacaklarını söyledi. Taşdelen, yeni dönemde de 5 bin haneye Çankaya Halk Kart, Çankaya’nın Filizleri ile 3 bin öğrenciye burs, 75 bin kişiye kültür gezisinin yanı sıra dezavantajlı kesimlere yönelik Engelli Sosyal Merkezi ile Adak ve Aşevi’ni hizmete açacaklarını söyledi. Taşdelen, Atatürk Kültür Merkezi’nin yanı sıra, Kurtuluş Savaşı Müzesi, 750 dönümlük arazi üzerinde yeni Atatürk Orman Çiftliği kuracaklarını ve 8 Çankaya Evi, 5 Baharevi, 4 kreşi daha kazandıracaklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 5 bin haneye Halk Kart hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2019 tarihinde saat 09 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 5 bin haneye Halk Kart haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı