ANKARA HABERLERİ

3. yıl buluşması

Hürriyet Haber
09.06.2018 - 13:56Son Güncelleme :

Toksöz Grup, geleneksel hale getirdiği iftar yemeğinin üçüncüsünü bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Üst düzey bürokratlar ve sektör temsilcileri Ankara’daki iftarda bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Dikmen Tavacı Recep Usta’daki iftar programına Toksöz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Toksöz, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zafer Toksöz ve Ankara Temsilcisi Ozan Canyurt ev sahipliği yaptı. İftar yemeğine Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı, Dr. Eyüp Gümüş, milletvekilleri, müsteşar yardımcıları, çeşitli kamu kurumlarının genel müdür, kurum başkan ve yardımcıları, yüksek yargı üyeleri, daire başkanları ve üst düzey birçok bürokrat katıldı. Davetliler yemekte sektör üzerine sohbet ederek güncel meseleleri de değerlendirme imkanı buldu. Toksöz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Toksöz, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zafer Toksöz ile Ankara Temsilcisi Ozan Canyurt katılımcılara teşekkür etti.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 3. yıl buluşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Haziran 2018 tarihinde saat 13 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 3. yıl buluşması haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı