ANKARA HABERLERİ

2 bin öğrenciye başarı belgesi

Hürriyet Haber
20.01.2019 - 15:21Son Güncelleme :

Yenimahalle’de ikamet eden öğrencilere “Eğitime Destek Projesi” kapsamında kurslar açarak ücretsiz eğitim veren Yenimahalle Belediyesi, başarılı öğrencileri başarı belgesiyle ödüllendirdi. Bu özel günde Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Başkan Vekili Mehmet Kartal, öğrencileri yalnız bırakmadı.

Hürriyet Haber

Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Mehmet Uygun Gençlik Merkezi, Batıkent Meydan AVM Kurs Merkezi, Karşıyaka Kurs Merkezi, Ragıp Tüzün Parkı içerisinde yer alan Yenimahalle Eğitim Merkezleri’nde eğitim alan 2 bin öğrenci, düzenlenen törenle başarı belgelerini Fethi Yaşar’ın elinden aldı. Başkan Yaşar, “Bir ülkede eğitim ne kadar iyi veriliyorsa, genç nesil ne kadar iyi eğitiliyorsa geleceğin temelleri o kadar sağlam atılır. Tek amacımız kursa gidemeyecek durumda olan, maddi imkanları yetersiz çocuklarımızın şartlarını, özel okullarda, kolejlerde eğitim alan çocuklarımızla eşitlemek” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 2 bin öğrenciye başarı belgesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ocak 2019 tarihinde saat 15 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 2 bin öğrenciye başarı belgesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı