ANKARA HABERLERİ

14. kez müzikseverlerle buluştu

Haşim KILIÇ
29.03.2019 - 14:47Son Güncelleme :

Emrehan Halıcı ve müzisyen arkadaşlarının geleneksel hale gelen konserleri, bu yıl 14. kez müzikseverlerle buluştu. ‘60 Yılın Blues&Rock Müziği’ temasıyla yapılan konserde blues ve rock müziğinin unutulmaz eserleri çalındı.

Haşim KILIÇ

ODTÜsanat 20 kapsamında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen konserde 43 müzisyen sahne aldı. Emrehan Halıcı, tüm gruplara davulda eşlik etti. Konsere Ankaralılar büyük ilgi gösterdi. Ankara’da yetişen fakat Ankara dışında yaşayan müzisyenlerin de konserde sahne aldığını aktaran Emrehan Halıcı, konserle ilgili olarak şunları söyledi: “

ANKARA MÜZİSYEN AÇISINDAN ZENGİN

“Konserde yaşı ileri olan arkadaşlarımız ve daha genç arkadaşlarımız bir araya geliyor. İki kuşak aynı sahnede diyebiliriz. İzleyenler arasında da dedeler, çocuklar ve torunlarıyla gelenler var. Ankara müzisyen ve müzik açısından çok zengin bir şehir. Türk insanının yeteneği konusunda ben çok ümitliyim ve sanat alanında iyi sonuçlar üretebileceğine inanıyorum. Umarım bilimsel disiplinin yanı sıra sanatla, sporla gençlerimizin buluşması için yeni bir zemin oluşur.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 14. kez müzikseverlerle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2019 tarihinde saat 14 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 14. kez müzikseverlerle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı