AFYONKARAHİSAR HABERLERİ DİNAR HABERLERİ

Eroğlu'ndan Dinar'a ziyaret

DHA
28.02.2019 - 16:44Son Güncelleme :
DHA

 

Tahsin BAYTAR/DİNAR, (DHA) - ESKİ Orman ve Su İşleri Bakanı, Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Dinar Belediye Başkan Adayı AK Partili Nihat Sarı'nın seçim bürosunu ziyaret etti.
Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ve Milletvekili Ali Özkaya, Cumhur İttifakı'nın Dinar Belediye Başkan Adayı AK Partili Nihat Sarı'nın seçim bürosunu ziyaret etti.
Milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı'nın arkasında olduklarını, tüm projelerine yardımcı olacaklarını söyledi.
Veysel Eroğlu da "Sizleri gönülden tebrik ediyorum. Milletvekillerimiz Ali Bey ve İbrahim Bey ile görüştük, Türkiye'ye bir örnek olsun dedik. Adaylara baktığımız zaman Nihat Sarı kardeşim hep öne çıktı. Sevilen bir kardeşimiz, vizyon sahibi, inşaat mühendisi, Dinar'ı imar edebilecek, 10 yıllık heba edilen süreyi telafi edebilecek bir kardeşimiz. Onun için Nihat Sarı'ya diyorum ki şimdiden söz aldık sadece 5 yıllık değil 15 yıllık çalışması lazım. Söz mü Nihat Bey" dedi.
Eroğlu'nun sorusu üzerine ayağa kalkan Nihat Sarı, "Söz veriyorum" diyerek cevap verdi. Eroğlu da "Her zaman yüreğimiz Dinar için atıyor. Biz de Nihat Sarı kardeşimizin her türlü projesine destek vermeye hazırız" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Dinar haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Dinar ilinden Eroğlu'ndan Dinar'a ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2019 tarihinde saat 16 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eroğlu'ndan Dinar'a ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı