ADANA HABERLERİ

Milletvekilleri mazbatalarını aldı

dha İbrahim EMÜL
28.06.2018 - 10:17Son Güncelleme :

OSMANİYE’de, 24 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti’den milletvekili seçilen Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli mazbataları teslim edildi.

Milletvekilleri mazbatalarını aldı
dha İbrahim EMÜL

Yurt dışı oylarının eklenmesiyle İyi Parti adayı ile arada oluşan 616 fark oyla milletvekilliğini kazanan CHP’li Baha Ünlü ise yapılan itiraz süresinin dolmasının ardından mazbatasını alacağı belirtildi. 27. Dönem Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu beraberinde Ak parti İl Başkanı Hamza Tor, Merkez İlçe Başkanı Hanifi Zaimoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Enes Demir ile Osmaniye Adliyesine giderek Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Ziya Koç’tan mazbatasını aldı. Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin 27. Dönem Milletvekilliği Mazbatasını ise MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş ve 26’ncı Dönem Milletvekili Ruhi Ersoy Ankara’da teslim etti.
Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Milletvekilleri mazbatalarını aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Haziran 2018 tarihinde saat 10 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Milletvekilleri mazbatalarını aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı