ADANA HABERLERİ ÇUKUROVA HABERLERİ

Triportörle tehlikeli yolculuk

dha
25.12.2018 - 12:22Son Güncelleme :

 ADANA’da triportörün kasasına yükledikleri tahta paletlerin üzerine oturarak yolculuk yapan genci görenler gözlerine inanamadı. Kentin işlek caddesinden geçerken cep telefonu ile görüntülenen genç, kendini uyaran bir vatandaşa da ’merhaba televole’ diyerek el salladı.

dhaMerkez Çukurova İlçesi Turgut Özal Bulvarında çekilen görüntülerde seyir halindeki bir triportörün kasasına koyulan yaklaşık 10 tane tahta paletin üstüne çıkan genç, düşme tehlikesine aldırmadı. Triportörün yanından geçen otomobilden cep telefonuyla genci kayda alan bir kişi, Ne yapıyorsunuz?" diye uyardı. Tahta paletlerin üstündeki genç ise vatandaşa Merhaba Televole diye karşılık verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çukurova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çukurova ilinden Triportörle tehlikeli yolculuk hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Aralık 2018 tarihinde saat 12 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Triportörle tehlikeli yolculuk haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı