ADANA HABERLERİ ÇUKUROVA HABERLERİ

Teknik Bilimler MYO’da ’diksiyon, etkin iletişim ve ikna teknikleri’ eğitimi

dha
19.12.2018 - 11:37Son Güncelleme :

ÇUKUROVA Üniversitesi (ÇÜ) Organize Sanayi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunda öğretim elemanlarına yönelik sertifikalı ’diksiyon, etkin iletişim ve ikna teknikleri’ kursu verildi.

dhaYüksek Öğretim Kanunu’na eklenen ’organize sanayi bölgelerinde kurulan meslek yüksekokullarının desteklenmesi’ maddesi gereğince Organize Sanayi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda öğretim elemanlarına yönelik sertifikalı ’diksiyon, etkin iletişim ve ikna teknikleri’ kursu açıldı. Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, öğretim elemanlarının aktif olarak derse katıldığını belirterek, "Eğitim-öğretim faaliyetlerinin etkinliğinin arttırılmasına yönelik yapılan eğitimlerle, öğrencilerle daha sağlıklı iletişim kurulmasını hedefliyoruz" dedi.

Eğitim sonunda öğretim elemanlarına sertifika verildi.Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çukurova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çukurova ilinden Teknik Bilimler MYO’da ’diksiyon, etkin iletişim ve ikna teknikleri’ eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Aralık 2018 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Teknik Bilimler MYO’da ’diksiyon, etkin iletişim ve ikna teknikleri’ eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı