ADANA HABERLERİ ÇUKUROVA HABERLERİ

Pozantı Koşusunu Enderefe kazandı

dha
05.12.2018 - 12:14Son Güncelleme :

TÜRKİYE Jokey Kulübü tarafından Adana Yeşiloba Hipodrumunda düzenlenen Pozantı Koşusunu Enderefe isimli atıyla Jokey Mehmet Akyavuz kazandı.

Pozantı Koşusunu Enderefe kazandı
dhaBugüne kadar 4üncü kez düzenlenen Pozantı Koşusunda 11 at start aldı. Kum pistte 1900 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen yarışta, 2.16.60 derece ile Enderefe birinciliği alırken, ikinci basamağına Gümbürgümbür, üçüncülüğe ise Bay Emir yerleşti.

KUPAYI BAŞKAN ÇAY VERDİ

Koşunun ardından şeref tribününde gerçekleştirilen ödül töreninde, yarışı kazanan atın sahibine vekaleten ve Adana Hipodrom Müdürü Feyyaz Bora Güralp’e plaket ve çiçek veren Belediye Başkanı Mustafa Çay, Kurtuluş Savaşında il merkezi olan Pozantı adının, Adana Yeşiloba Hipodromunda canlı yayınla tanıtılması, bir koşuya isminin verilmesi, ilçemizin tanıtımı açısından son derece gurur verici oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çukurova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çukurova ilinden Pozantı Koşusunu Enderefe kazandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Aralık 2018 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pozantı Koşusunu Enderefe kazandı haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı