ADANA HABERLERİ ÇUKUROVA HABERLERİ

Başkan Çelikcan: Yüreğir’de eğitim seferberliği devam ediyor

dha
21.12.2018 - 10:07Son Güncelleme :

ADANA’nın Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, eğitime büyük önem verdiklerini, hizmete açılan 11 adet kültürevinde eğitim seferberliğinin devam ettiğini belirtti.

Başkan Çelikcan: Yüreğir’de eğitim seferberliği devam ediyor
dha

Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezinde kültürevlerinde eğitim gören çocukların ailelerine yönelik düzenlenen ergen psikolojisi, sınav kaygısı, stres yönetimi ve aile içi iletişim konulu Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Satı Sanberk’in verdiği seminerde konuşan Başkan Çelikcan ”Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için ne yapsak azdır" dedi.

AK Parti iktidarı ile Türkiye’de belediyecilik anlayışının değiştiğini devrim niteliğinde kararlar alındığını belirten Başkan Çelikcan, ”Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan her alanda olduğu gibi yerel yönetimlerde de Türkiye’yi çağ atlatmıştır. İnsana dokunan sosyal sorumluluk projelerinin önünü açarak böyle güzel etkinliklerin önünü açmıştır. Bu sayede binlerce öğrencimize hizmet verebiliyoruz” diye konuştu.

GÜZEL SONUÇLAR ALDIK

Özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik olarak düzenlenen ders takviye kurslarından çok güzel sonuçlar aldıklarını belirten Başkan Çelikcan, şunları söyledi:

”Ortaokul ve lise öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenen kurslar sayesinde çocuklarımız güzel okullara yerleştiler. Çocuklarımıza fırsat verildiğinde neleri başarabileceklerini gördük. Bir çok çocuğumuz kültürevlerinde aldıkları eğitimlerle hayatını olumlu yönde etkileyecek okullara girdiler."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çukurova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çukurova ilinden Başkan Çelikcan: Yüreğir’de eğitim seferberliği devam ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Aralık 2018 tarihinde saat 10 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Çelikcan: Yüreğir’de eğitim seferberliği devam ediyor haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı