ADANA HABERLERİ ÇUKUROVA HABERLERİ

Adana Büyükşehir Belediyesi’nden yılbaşı konseri

dha
21.12.2018 - 11:52Son Güncelleme :

ADANA Büyükşehir Belediyesi, kent halkının 2019 yılını coşkuyla karşılaması için ücretsiz yılbaşı konseri organize etti.

dhaBüyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı yöneticileri, yılbaşı gecesinde açık havada eğlenmek isteyen Adanalılar için renkli bir program hazırladı. Buna göre 31 Aralık Pazartesi akşamı ünlü sanatçı Gökçe Dinçerin İstasyon Meydanında ücretsiz halk konseri vereceği duyuruldu.

Büyükşehir Belediyesi Bando Takımının seslendireceği hareketli şarkılarla başlayacak yılbaşı kutlamalarının havai fişek ve lazer gösterileriyle renkleneceği belirtildi. Müzik kariyerinde Kaktüs Çiçeği, Kırmızı Kurdele, Böğürtlenli Reçel, 5 Kuruş Yok ve Matruşka albümlerine imza atan Gökçe Dinçerin yılbaşı gecesi saat 22.00dan itibaren sevilen şarkılarını Adanalılar için seslendireceği kaydedildi.

SIKLAMEN ÇİÇEKLERİYLE YILBAŞI AĞACI

Öte yandan Adana Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, İstasyon Meydanında 13 metrelik dev yılbaşı ağacı hazırlamaya başladı. Koni şeklindeki 52 basamaklı metal iskeleye saksılar içinde 2 bin 700 adet sıklamen çiçeği yerleştirildi. Türk Bayraklarıyla süslenen kırmızı ve beyaz renkli sıklamenlerle oluşturulan yılbaşı ağacı ışıklandırıldı.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çukurova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çukurova ilinden Adana Büyükşehir Belediyesi’nden yılbaşı konseri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Aralık 2018 tarihinde saat 11 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adana Büyükşehir Belediyesi’nden yılbaşı konseri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı