ANKARA HABERLERİ

Yerel basına destek

Hürriyet Haber
23.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Yerel basın mensuplarına eğitim ve Danışmalık hizmeti olarak Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce (BYEGM) Konya Selçuk Üniversitesi Gazetecilik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Şeker’e hazırlatılan ve 3 Haziran 2010 tarihinde BYEGM Genel Müdürü Murat Karakaya tarafından bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyurulan “Yerel Basında Sayfa Tasarımları” CD’lerinin dağıtımına başlandı.

Hürriyet Haber

BYEGM Genel Müdürü Murat Karakaya, “CD paketimizi basın kuruluşlarının hizmetine sunduk. Sunmuş olduğumuz bu çalışma ile yerel basının ilgi görmesi, okunurluğunun artması, estetik ve şekil olarak da okura daha güzel hitap etmesi amaçlanmıştır. Kurumsallaşmış, okurları için vazgeçilmez hale gelmiş yerel gazetelerin sayısı ve kalitesi bu sayede arttıkça, ülkemiz medyasının geleceği daha güzel olacaktır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Yerel basına destek haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı