ANKARA HABERLERİ

Yenimahalle'de vatandaşlara Nvazım Hikmet'te müzik ziyafeti

DHA
27.03.2017 - 14:16Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- YENİMAHALLE Belediyesi, Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlediği 'Nazım Hikmet'te Müzik Buluşması' adlı konserle vatandaşlara unutulmaz bir gün yaşattı. Konser için saatler öncesinden merkeze gelen vatandaşlar, Aysel Yakupoğlu, Ersin Perçin, Evren Çelik, Coşkun Koyuncu, Tanju Topal ve Yusuf Aydın'ın şarkılarıyla coştu.

ŞARKILARA TUBİL DANSIYLA EŞLİK ETTİ

Sanatçılarla birlikte türküleri hep bir ağızdan söyleyen vatandaşlara TUBİL Halk Dansları Topluluğu da dansı ile eşlik etti. TUBİL ile birlikte oyun havaları oynayan, halay çeken vatandaşlar aynı zamanda Karadeniz'i de Yenimahalle'de yaşayarak, horon tepti. Renkli görüntülere sahne olan müzik buluşmasında, orkestra da başarılı performansıyla vatandaşlardan tam puan aldı.

3 SAAT EĞLENDİLER

Yaklaşık 3 saat süren konserde durmaksızın eğlenen vatandaşlar, etkinlik sonunda sanatçıları alkış yağmuruna tuttu. Sesleriyle kulakların pasını silen sanatçılar ise kendilerini dinleyen vatandaşlara ve konseri düzenleyen Yenimahalle Belediyesi'ne teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yenimahalle'de vatandaşlara Nvazım Hikmet'te müzik ziyafeti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 14 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yenimahalle'de vatandaşlara Nvazım Hikmet'te müzik ziyafeti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı