« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yenilgiyi unuttuk

Geçmişe takılıp kalmayacaklarını ifade eden Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, "Ligin başındayız. Galatasaray önünde kötü oynadık. Gaziantepspor’u yenerek kendimize geleceğiz" dedi.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Galatasaray maçını unutmaları gerektiğini söyledi, "Daha ligin başındayız. Geçmişe takılıp kalmamalıyız" dedi. Sarı kırmızılılar karşısında hiç beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını belirten Hacısalihoğlu, 3-0’lık sonucun kötü futbolla ortaya çıktığını belirtti.

Oyuncu kadrolarına ve teknik heyete güvendiklerini ifade eden Hacısalihoğlu, "Gaziantepspor maçıyla birlikte yeniden bir çıkış yakalayacağımıza inanıyorum. Kendi evimizde oynayacağımız zorlu karşılaşmada taraftarlarımızın da desteğini arkamıza alarak güzel bir galibiyet almayı planlıyoruz. Alacağımız galibiyetten sonra da kendimize geleceğiz" diye konuştu.

Trabzonspor’da bu sezon iyi bir performans sergileyen Serkan Balcı, son haftalardaki çıkışını sürdürdü. Galatasaray maçında takımda en etkili isim olarak göze batan Serkan, milli takım aday kadrosuna da çağrıldı. Serkan, önemli olanın kendi performansı değil takımın sergileyeceği performans olduğunu belirterek şunları söyledi: "Son haftalarda iyi oynadığımı biliyorum ama bunda takımın sergilediği performansın da etkisi var. Galatasaray maçını kazanmayı çok istiyorduk ama olmadı. Şimdi bu maçı unutmamız lazım. Önümüzde çok önemli bir Gaziantepspor sınavı var. Bu maçı kazanarak yeniden zirvenin en güçlü adayı olduğumuzu herkese göstereceğiz."

Bunları da Beğenebilirsiniz