Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yenilgiler bizi strese soktu

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Tarsus Belediye'nin yardımcı antrenörü Hakan Talaslıoğlu, “Üst üste gelen yenilgilerin oyuncuları strese soktuğunu” söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Talaslıoğlu, Optimum TED Ankara Kolejliler maçı sonrası düzenlenen toplantıda, son haftalardaki kötü gidişe “dur” diyebilmek için karşılaşmaya çok ciddi hazırlandıklarını ve ilk periyotta iyi oynamalarına rağmen, karşılaşmanın diğer setlerinde istedikleri sonuca ulaşamadıklarını belirtti.

Oyuncuların adaptasyon sorununun bulunduğunu ve bunu en kısa zamanda aşmaları gerektiğini vurgulayan Talaslığlu, “Yenildiğimiz için çok üzgünüz, önümüzdeki haftalarda kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz” dedi.

Optimum TED Ankara Kolejliler Başantrenörü Derya Özyer ise maçın iki takım için de çok önemli olduğunu ve karşılaşmadan galip ayrıldıkları için büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Özyer, karşılaşmanın başından sonuna kadar çok iyi mücadele ettiklerini ve altın değerinde bir galibiyet aldıklarını ifade ederek, oyuncularını kutladı.

TED Ankara Kolejliler'in oyuncusu Özge ise galibiyete ihtiyaçları olan bir karşılaşmadan istedikleri sonucu aldıkları ve galip geldikleri için çok mutlu olduklarını kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler