ÇORUM HABERLERİ

Yenilenen Sungurlu Öğretmenevi hizmet vermeye başladı

AA / Oğuzhan Atik
24.02.2016 - 17:18Son Güncelleme :
AA / Oğuzhan Atik

ÇORUM (AA) - Sungurlu Öğretmenevi, yapılan tadilatın ardından yeniden hizmet vermeye başladı.
Öğretmenevi Müdürü Ömer Tanrıkoloğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tamamen kurum bütçesiyle yapılan yeniliklerin öğretmenevine ilgiyi artırdığını söyledi.
Kurumlarının herkese açık olduğunu belirten Tanrıkoloğlu, "Öğretmenevimizi tamamen kendi bütçemizle yeniledik. Eksikleri tespit ederek daha kullanışlı ve ilgi çekici hale getirdik. Kurumumuzun giriş kapısını otomatik kapı ile değiştirdik. Resepsiyonu, otel odalarımızı, tuvaletleri, merdiven zeminlerini ve korkuluklarını daha kullanışlı yaptık" dedi.

Yenilenen yüzüyle öğretmenevinin ilçeye yakışır hale geldiğini dile getiren Tanrıkoloğlu, şöyle konuştu:

"Fiziki değişikliklerden dolayı otel müşterimizde artış oldu. Öğretmenevi, ilçemizde konaklama bakımından daha da tercih edilir bir noktaya geldi. Binamız 30 odalı. Lokal, bilardo ve restoran hizmetiyle özellikle emekli öğretmenler başta olmak üzere herkesin tercih ettiği bir sosyal tesis konumunda. Kurumumuzda 24 saat hizmet veriliyor."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Yenilenen Sungurlu Öğretmenevi hizmet vermeye başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 17 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yenilenen Sungurlu Öğretmenevi hizmet vermeye başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı